








2 590 ₴/кв.м
Бежевий широкоформатний керамограніт 600х1200 Mirage GLOCAL Journey GC13 SP завтовшки 9 мм — елегантне поєднання бежевого та блідо-сірого, що ідеально імітує природний тип бетону. Створено плитку з імітацією бетону GLOCAL під керівництвом Джуліо Каппелліні, провідного представника італійського дизайну.
Ректифікат. Коефіцієнт ковзання R9. Пачка: 1,44м²/2шт/29,31кг. Профарбований у масі.
Люксова фабрика Mirage вже багато років є великим гравцем на ринку ексклюзивного керамограніту та порцелянової плитки завдяки унікальної технології:
пісок, кварц, польовий шпат, каолін, глина та природні фарбувальні оксиди піддаються у процесі змішування впливу температур вище 1200 °C! Унаслідок чого виходить суцільнолитний виріб винятковий твердості та з неперевершеними механічними характеристиками.
Для вашого комфорту в AquaFashion обов'язковому порядку, кожному клієнту ми надаємо професійний супровід:
Інший керамограніт ми пропонуємо вам вибрати у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазина "AquaFashion". Плитка розташована на складі в Києві. Ви можете забрати й оплатити її на складі або замовити доставку на ваш об'єкт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Країна виробник | Італія |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Тип поверхні | Ректифікована, Глазурована, Гладка |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Колір | Бежевий |
| Тематика виробу | Під бетон |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1200 мм |
| Ширина плитки | 600 мм |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Вага однієї упаковки | 29.31 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 1.44 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до перепадів температур | Так |