









16 190 ₴
Біде класичне підлогове Burlington P4 — філігранно вивірене поєднання простоти та розкоші. Овальні форми, виготовлені в старовинному ретростилі. З горизонтальним зливом у стіну.
Уся кераміка Burlington має так звану нано-глазур, яка полегшує очищення, оскільки бруд і бактерії не прилипають так само легко, як на звичайній порцеляні. Він схвалений CE, що робить його дозволеним для використання на всій території ЄС. Гарантія 25 років. На сидіння 2 роки.
Колекція сантехніки в ретро стилі з Туманного Альбіону — це сама елегантність, яка поєднує сучасність і класицизм, це оновлення минулого для створення сучасного комфорту. Гра кривих, що створюють форму унітаза, робить його вигляд по-справжньому вишуканим.
Головна перевага фабрики — вся сантехніка не тільки має високу якість і вишуканий дизайн, , але й доступною вартістю, щоб кожен охочий зміг придбати елітну сантехніку зі світовим ім'ям.
Якщо Ви хочете, щоб в інтер'єрі ванної кімнати простежувалися неокласичні мотиви з нотками конічного стилю, то тоді Вам неодмінно варто придбати сантехніку Бурлінгтон, яка дасть змогу відчути себе справжнім британським аристократом.
Пропонуємо вам вибрати умивальники в ретростилі цієї ж колекції або тумбочки з мийками перейшовши за цим посиланням.
Смесители в ретро стиле широко представлені у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн".
Для бездоганної комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі настійно рекомендуємо звернутися до наших менеджерам. Вони вам із задоволенням допоможуть і вишлють пропозицію на Вайбер або WhatsApp.
У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати та купити будь-який підвісний унітаз або унітаз компакт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burlington |
| Країна виробник | Великобританія |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал біде | Санфарфор |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 17.2 кг |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 395 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |