









10 990 ₴/комплект
Змішувач для душу одноважільний бронза Bugnatese Lem 1938 з латуні, з керамічним картриджем. Гальванічне покриття + захисний лак. Металевий бронзовий шланг 150 см. Тримач ручного душу з рухомим шарніром із металу. Бронзовий класичний ручний душ із металу має теж покриття, що і змішувач.
Класичний комплект для душу належить до найбільш недорогої колекції Lem популярною в цей момент і добре себе зарекомендувала в Україні італійська фабрика Bugnatese.
Рекомендуємо для комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі звернутися до наших менеджерів за телефонами, зазначених на сайті, Viber або WhatsApp.
Вибрати будь-яку іншу модель змішувача в ретростилі, ви можете перейшовши ось по цій посилання у відповідному розділі каталогу інтернет-магазину сантехніки "АкваФешн".
Можливий самовоз товару з Салону в Киеве. Висилаємо наложеною платежею Новою Поштою.
Якщо цей змішувач вам не підходить, то ви легко можете вибрати інший, перейшовши за цим посиланням у розділ нашого інтернет-магазину АкваФешн ", де представлені класичні змішувачі в ретростилі як для умивальника та біде, так для ванни та душу.
Для комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі рекомендуємо звернутися до наших менеджерам. Вони вам із задоволенням допоможуть і вишлють пропозиції на Вайбер або Воцап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bugnatese |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Бронза |
| Колір | Бронзовий |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 1500 см |