









Відправка з 15 червня 202613 390 ₴
Класичне підлогове біде Flaminia Efi EF21 вирізняється химерністю форм і вишуканістю дизайну. Входить до колекції білого класичного санфаянсу знаменитої італійської фабрики Flaminia Efi. М'які плавні лінії за допомогою легких хвилеподібних вигинів створюють вишукану форму виробу, яка якнайкраще вписується в поняття «домашній затишок».
З одним отвором під змішувач. Два отвори намічені ззаду — для самостійного свердління.
Flaminia Efi classic — ідеальне рішення для класичних ванних кімнат. Асортимент містить підвісні та підлогові унітази, біде, раковини та консолі. Колекція сантехніки Flaminia Efi, у поєднанні із сучасним кахельом і аксесуарами в ретростилінесподівано універсальна та динамічна.
Приємне рішення для сучасного дизайну ванної кімнати, десь між мінімалізмом і новим стилем бароко.
Відповідні retro смесители і класичні душові системи, дизайн-радіатори для сушіння рушників кольорах бронзи, золота та міді, трапи в душову кабіну, а також ретро аксесуари для вашого санвузла в одному стилі та колірному рішенні — основна наша перевага.
Багаторічний досвід і постійне відстеження трендів у дизайні ванних кімнат, навчання технічними фахівцями сантехнічних фабрик Італії й Німеччини дають можливість мінімізувати ваші витрати, час і набути впевненості в правильності зробленого вибору для купівлі.
Адже сантехніка та плитка зазвичай встановлюється на термін не менш ніж 12 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flaminia |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал біде | Санфаянс |
| Кількість отворів під змішувач | Опціонально |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |