









25 590 ₴
Умивальник з п'єдесталом 64 см ретро стиль Flaminia Efi 6007 з одним отвором під змішувач. Два отвори намічені ззаду для самостійного сверління.
Flaminia Efi classic — ідеальне рішення для класичних ванних кімнат. Асортимент містить підвісні та підлогові унітази, біде, раковини та консолі. Колекція сантехніки Flaminia Efi, у поєднанні із сучасним кахельом і аксесуарами в ретростилінесподівано універсальна та динамічна. Приємне рішення для сучасного дизайну ванної кімнати, десь між мінімалізмом і новим стилем бароко.
Класичні змішувачі з Італії представлені у відповідному розділі нашого каталогу. Сифон потрібно купити додатково.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.
Багаторічний досвід і постійне відстеження трендів у дизайні ванних кімнат, навчання технічними фахівцями сантехнічних фабрик Італії й Німеччини дають можливість мінімізувати ваші витрати, час і набути впевненості в правильності зробленого вибору для купівлі. Адже сантехніка та плитка зазвичай встановлюється на термін не менш ніж 12 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flaminia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 32.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Напівп'єдестал | Так |
| Сіфон | Так |