









Відправка з 24 червня 202616 690 ₴
Умивальник підвісний у ванну retro 640х520 Flaminia Efi 6007 з одним отвором під змішувач. Два отвори намічені ззаду для самостійного свердління.
Flaminia Efi classic — ідеальне рішення для класичних ванних кімнат. Асортимент містить підвісні та підлогові унітази, біде, раковини та консолі. Колекція сантехніки Flaminia Efi, в поєднанні з сучасним кахельом та аксесуарами в ретро стилі несподівано універсальна та динамічна. Приємне рішення для сучасного дизайну ванної кімнати, десь між мінімалізмом і новим стилем бароко.
В цієй серії ви можете купити підвісний унітаз і біде, які так само мають дуже цікавий дизайн. Купити моделі сантехнічної кераміки по вигідним цінам можна в нашому магазині сантехніки «АкваФешн». Не турбуйтеся, якщо не дійшла ця раковина. В каталозі нашого інтернет-магазина "АкваФешн" ще дуже багато пропонувань.
Класичні змішувачі з Італії представлені у відповідному розділі нашого каталогу. Сифон потрібно купити додатково.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерів, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірам та дизайн-проєктам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flaminia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 21.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |