







Відправка з 16 червня 20267 565 ₴
Дзеркальна шафа з підсвічуванням 120 см Буль-Буль ШЗ-Butterfly Венге ― місткий дзеркальна шафка з колекції Butterfly поєднує в собі практичність і оригінальність дизайну. Розпашні дверцята відкриваються вгору, всередині широка поличка. Підсвічування на 60 см або 100 см купується окремо.
Корпус виготовлений з вологостійкого ДСП, без шкідливих випарів і нормально ставиться до чищення побутовою хімією. Краї деталей корпусу закриті плівкою ПВХ. Поверхня дзеркал відполірована і володіє підвищеною вологостійкістю, з амальгамою на основі срібла.
Гарантія на виріб ― 2 роки
Дану виготовляє меблі динамічно розвивається українська компанія. Вітчизняний виробник злегка гумористичним, але в теж час простою назвою має масу переваг і вже позиціонує як повноцінний бренд. Відносно молода компанія стрімкими кроками завойовує ринок своєю якістю і доступною для кожного охочого вартістю.
На сайті існує можливість отримання повної інформативної допомоги про те, скільки коштує продукція, та розгляду більш дешевих варіантів.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Венге |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 646 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ плівковий |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, МДФ плівковий, метал, метал покритий порошковою фарбою |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |