













25 490 ₴/комплект
Приставний унітаз з дерев'яним сидінням бронза Simas Arcade AR811 може бути як зі зливом у підлогу (вертикальний випуск), так і зі зливом у стіну (горизонтальний випуск). Прохання уточнювати перед замовленням. Ціна однакова. Комплект кріплень до підлоги входить до постачання. Кришка з функцією плавного опускання на бронзових петлях.
Елітна італійська сантехніка Simas Arcade – чарівність класики в сучасній інтерпретації дизайну санвузла. Вічно актуальна колекція білого санфаянсу, якою торгує наш інтернет-магазин з моменту свого заснування. Італійський бренд Simas вже понад 15 років представляє «старовинний» дизайн, що кидає виклик часу. Абсолютна елегантність, якість і надійність – Simas Arcade.
Різновиди: представлений тут унітаз з бачком у стилі ретро також доступний в оздобленні "хром", "золото", з сидінням без функції плавного опускання та дерев'яним сидінням з золотими петлями (з плавним опусканням та без плавного опускання).
Комплектація: чаша унітаза, комплект кріплень до підлоги, дерев'яне сидіння з кришкою плавного опускання та петлями бронзового кольору.
Якщо вас ця модель унітаза не влаштовує, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати інший унітаз у ретро стилі. Відповідні класичні раковини ви можете подивитися перейшовши цім посиланням.
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузол в одному стилі та кольорі. Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам, звичайно ж, допоможуть та вишлють пропозиції на Viber, WhatsApp або Telegram з урахуванням ваших побажань та дизайн-проєктів.
Доставка в Україні здійснюється на відділення Нової Пошти, так само є самовивіз зі складів у Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Колір | Бронза |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |