












21 690 ₴/комплект
Пристінний унітаз сидіння дерево бронза Simas Arcade AR811AR005BR ми можемо комплектувати:
~ чашею унітаза зі зливом каналізації в стіну (горизонт. слив),
~ чашею зі зливом каналізації в підлогу (вертикальний злив).
На ціну це не впливає,, але ми дуже благаємо уточнювати перед замовленням. Ми завжди допоможемо, оскільки варіанти комплектації можна вибирати.
В ціну включені всі частини, необхідні для монтажу?
~ ТАК. Нічого докуповувати не потрібно: чаша унітаза, кріплення чаші до підлоги та дерев'яне сидіння ОРЕХ з бронзовими петлями без функції Soft-close.
Всі унітази з бачком на середній трубі можна вибрати за посиланням. Відповідні класичні раковини ви можете подивитися за цим посиланням.
Якщо вас ця модель унітаза не влаштовує, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати інший унітаз в ретро стилі. Відповідні класичні раковини ви можете подивитися перейшовши цім посиланням.
Елітна італійська сантехніка Simas Arcade – вічно актуальна колекція білосніжної кераміки, якою торгує наш інтернет-магазин з моменту свого заснування.
Італійський бренд Simas вже понад 15 років представляє «старовинний» дизайн, який умудрився кинути виклик часу та стати лідером продажів в сегменті класичної сантехніки. На наш погляд, на це вплинули витонченіші форми моделей та максимально розширена розмірна лінійка для вибору раковин.
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузел в одному стилі та кольорі. Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам, звичайно ж, допоможуть і вишлють пропозиції на Viber, WhatsApp або Telegram з урахуванням ваших побажань та дизайн-проєктів.
Доставка по Україні здійснюється на відділення Нової Пошти, так само є самовоз зі складів у Києві.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Колір | Бронза |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Ні |