












2 990 ₴/кв.м
Плитка терацо бежева 60x120 Atlas Concorde Boost Mix Pearl A80J дає змогу створити багатошарові та цікаві текстурні композиції. Матиме приголомшливий вигляд з іншими каменями, як-от граніт, мармур та сланець. Не поєднується з мармуром.
Колекція плитки Boost Mix імітує малюнок цінного та рідкісного природного каменю Ceppo di Grè, добутого в Ломбардії на півночі Італії, з характерними округлими ввімкненнями світліших та темних відтінків, що схожі на гальку або обкатані камінці, заціментовані між собою. Його зовнішній вигляд дуже схожий на террацо, але з природнішим та більшим малюнком.
Товщина 9 мм. Ректифікат. Стійкість до плям 5. Виготовлений за технологією Sensitech.
Протиковзне покриття (R10). Зміна відтінку V3. Пачка: 1,44 м²/2шт/30,00 кг.
Кафель Boost Mix ідеально поєднується з керамогранітом під цемент з колекцій Boost и Boost Pro. Пропонує три сучасних кольори: слонова кістка (теплий світлий), перловий (середній) і димчастий (темний холодний).
Ці кольори дають вам ще більше свободи для дизайну. Можна створити гармонійний інтер'єр, використовуючи схожі відтінки, або додати контраст, щоб надати приміщенню унікального стилю.
Для вашого комфорту в AquaFashion обов'язковому порядку, кожному клієнту ми надаємо професійний супровід:
Інший керамограніт ми пропонуємо вам вибрати у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазина "AquaFashion". Плитка розташована на складі в Києві. Ви можете забрати й оплатити її на складі або замовити доставку на ваш об'єкт.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Concorde |
| Країна виробник | Італія |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Тип поверхні | Ректифікована, Гладка |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Сірий |
| Тематика виробу | Під камінь |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1200 мм |
| Ширина плитки | 600 мм |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 1.44 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 9 мм |