











9 890 ₴/комплект
Умивальник в стилі ретро 560x440 Catalano Canova Royal 156CV00 з одним отвором під змішувач.
Класична сантехніка Catalano Canova Royal — це оновлена історична колекція Канова, зроблена для умов ванних кімнат у традиційній атмосфері. М'які та елегантні неокласичні форми визначають декоративний предмет рафінованого та позачасового стилю.
Уся продукція Канова Ройал вирізняється тонким бортиком, який обрамляє об'єми, підкреслюючи гармонійні лінії та геометричні рівноваги. Колекція складається з трьох раковин, що встановлюються в підвісному положенні або на колоні, двох раковин під стільницею, двох підвісних унітазів і двох підлогових унітазів і біде.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретро стилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів та дизайн-проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |