









10 890 ₴
Умивальник в класичному стилі 700x520 Catalano Canova Royal з одним отвором під змішувач. Без релінгу. Доступна комплектація п'єдесталом.
Вся сантехніка італійської фабрики Catalano покрита CataGlaze+®, інноваційною емаллю, яка забезпечує 99,99% антибактеріальний захист протягом усього терміну служби виробу!
Емаль запікається на виробі безпосередньо на етапі обжигу, а не наноситься як додаткове покриття. Ефективність нової формули гарантується завдяки присутності в суміші іонів срібла та титану. Антибактеріальна дія сертифікована за ISO 22196.
Сантехніка з Італії Канова Ройал — це оновлена історична колекція Канова, зроблена для умов ванних кімнат у традиційній атмосфері. М'які та елегантні неокласичні форми визначають декоративний предмет рафінованого та позачасового стилю.
Класичні змішувачі з Італії представлені у відповідному розділі нашого каталогу. Перейшовши за цим посиланням, ви можете переглянути всю колекцію класичних раковин у стилі ретро. А якщо хочете підібрати унітаз з високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерів, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів в одному стилі та кольоровому рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, відповідно до ваших побажань, розмірів та дизайн-проектів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Поличка | Ні |