









51 590 ₴
Окремостояча ванна для маленькой ванної Adamant Laura 163 см штучного каменю Adamant Elina стильна, овальна, підходить для дизайну інтер'єру звичайних міських квартир, біла глянсова, без переливу, товщина стін до 20мм. Посадкове місце 123,5x49 см по дну. Сифон у комплекті. ЗНИЖКА 25%.
Ширина: 75см. Висота: 56см. Глибина: 41,5 см. Обсяг: 258 л. Вага: 125,5кг.
З литого штучного мармуру на 80%, покритого на 20% гелевим покриттям з сантехнічної штучної кераміки. Виробництво розташоване в Сумах, на ринку елітної сантехніки України 11 років.
Ця унікальна технологія знаменитої української фабрики, в якій виконаний верхній шар сантехніки, дає нам:
~ водовідштовхувальний ефект, який не дає змогу брудній воді затримуватися на поверхні,
~ стійкість до кольорових барвників та хімічних речовин, колір, що не змінюється та не втрачає блиску під час контакту з барвниками,
~ витримку температури до +165° та стійкість до ударів (підтверджено краш-тестами).
Не темніє від косметики та не змінює відтінок (гарантія до 20 років), легко миється без спеціальних засобів.
Якщо ця стильна ванна вам з якихось причин не підійде, перейшовши цим посиланням, ви можете подивитися та вибрати іншу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |
| Форма ванни | Овальна |
| Кількість осіб | 2 |
| Колір | Білий |
| Вага | 125.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1635 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 415 мм |