












13 490 ₴
Умивальник в ретро стилі 730х540 Simas Arcade AR 834 для встановлення на п'єдестал (арт. AR 805) або підвісна на стіну. З трьома отворами для змішувача.
Колекція класичной сантехніки Arcade популярного італійського виробника Симас призначена для гурманів ретро стилю. Раковини, унітази та біде в стилі ретро вдихнуть нове життя в сучасному дизайні вашої ванної кімнати.
У цій серії ви можете купити унітази з високим бачком, які так само мають дуже цікавий дизайн. Купити моделі сантехнічної кераміки колекції Simas Arcade вигідним цінам можна в нашому магазині сантехніки «АкваФешн». Не турбуйтеся, якщо не підійшла ця раковина. В каталозі нашого інтернет-магазина "АкваФешн" ще дуже багато пропонувань.
Окремо можна докупити п'єдестал.
Якщо ви робите ремонт у ванній та шукаєте гарну сантехніку в ретростилі, тоді розгляньте пропозиції нашого інтернет-магазина AquaFashion.
Раковини в класичному стилі ретро Simas Arcade від визнаного світового виробника сантехніки слугуватимуть вам тривалий час без зламання, протікань або інших проблем. Не кажучи вже про стильний сучасний дизайн продукції, який помітно прикрасить вашу ванну кімнату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Три |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |