















29 890 ₴/комплект
Ретро умивальник на постаменті 90 см Simas Lante LA11 білий глянсовий, з одним отвором під змішувач (два з обох боків намічені для змішувача на 3 отвори). Ширина 54 см, глибина чаші 16 см. Пропонуємо купити цей виріб у розмірі 70 см.
Колекція Lante популярного італійського виробника Сімас признчена для гурманів стилю АртДеко. Раковини, унітази та біде в стилі ретро. В цієй серії ви можете купити унітази з високим та середнім бачком.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин в ретро стилі. А як що бажаєте підібрати унітаз з високим бачком, то за цим.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерів, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів в одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів та дизайн-проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Санфаянс |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |