









15 790 ₴
Класична раковина 690×480 Devon&Devon Westminster IBLI1FWE напівбудована або підвсна. Зверніть увагу на фацетну огранку чаші по периметру основи. В поєднанні з унікальною рецептурою глазурі, яка не має доки аналогів, створює рівну, без целюліту (шагрені) блискучу, майже дзеркальну. поверхню, так званий «вологий блиск».
Зміішувачі в ретро стилі представлені у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн".
Знижку від ціни, яку ви бачите на сайті, запитуйте, запитуйте у нашой фахівціні.
~ А бездоганна кваліфікована допомога в комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі буде надана в той же день.
~ Варіанти будуть надіслани на Viber, WhatsApp та Telegram або будь-який інший зручний для вас канал зв'язку.
~ Ця послуга безкоштовна.
Пропонуємо вам подивитися ще умивальники в ретро стилі. Також унітази з бачком на середній трубі, звичайний підлоговий класичний, з високим підвісним бачком.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devon&Devon |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |