













42 490 ₴/комплект
Класичний унітаз із дерев'яною кришкою Galassia Ethos 8441 з універсальним виведенням каналізації, як в підлогу, так і в стіну. Сидіння з функцією плавного опускання «soft-close» – «темний дуб», петли «Бронза». Колір фурнітури сантехніки Galassia повністю збігається з кольором змішувачів в ретро стилі всіх італійських фабрик: блискучий традиційний хром, зістарена бронза та глянсове золото.
Іноваційна глазур ZEROBACT® інтегрується в емаль і підлягає разом із керамікою високотемпературному одноразовому обжигу за 1250°. Її еффективністьЮ на рівні 99,9%, сертифікована стандартом ISO 22196:2011 (зниження бактеріального навантаження на 99,9%). Ця технологія існує в Італії всього на 2 фабриках!
Доставка по Україні здійснюється на вантажні відділення Нової Пошти, також можна отримати в Салоні в Києві.
Якщо вас ця модель унітаза не влаштовує, то перейшовши за цім посиланням, Ви можете підібрати інший унитаз в ретро стилі. А перейшовши по цьому можна подивитися всю колекцію класичних раковин для ванноі ретро.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Колір | Бронза |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 920 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |