














Відправка з 11 червня 202610 050 ₴
Умивальник на стільницю квадратний 40x13 см Snail Палермо освіжає та зачаровує інтер'єр ванної кімнати. Класичний дизайн зберігає традиції високоякісної сантехніки. Його дизайн завжди буде актуальним і ніколи Вас не розчарує. Квадратна форма умивальника «Палермо» створює спокійну атмосферу у ванній, а щоденне користування нею буде зручно та приноситиме тільки позитивні емоції. Встановлюється умивальник на стільницю самостійно або ж в парі. Це додасть вашій ванній кімнаті ще більше розкоші та краси, а головне — зручність використання двох умивальників одночасно.
Скидка на умивальники цієї колекції - 12%
Умивальник представлений у 24 кольорах із різними колірними ефектами та ввімкненнями. Колірне рішення ви можете підібрати під Ваш інтер'єр ванної кімнати, меблі, колір кахлю або з якихось інших критеріїв.
Вибрати інший умивальник накладний на стільницю можна в розділі "Раковини накладні на стільницю"
Квадратний умивальник на стільницю 400x400x130 Snail Палермо представлен у 24 кольорах з різними колірними ефектами та ввімкненнями. Колірне рішення Ви можете підібрати під інтер'єр ванної кімнати, меблі, колір кахлю.
Основні переваги виробів зі штучного каменю:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |