




Відправка з 12 квітня 20263 090 ₴/кв.м

Дзеркальна мозаїка Vivacer Zmix-06 надасть будь-якому приміщенню певну таємничість і розширить візуально простір завдяки відбиттю. Ця мозаїка особливо матиме гарний вигляд у ванній кімнаті, у холі або вітальні.
Легко клеїться на стіну та практично не вимагає догляду, крім миття й полірування поверхні для кращого відбиття. Дзеркальні переливи по-новому змусять поглянути на відділення приміщення. Дзеркальні чипи перемішані в рівній пропорції з білими. Має дуже незвичний вигляд. Мозаїчне панно чудово поєднується з інтер'єром у будь-якому стилі.
Якщо відтінок цієї мозаїки для стін з якихось то причин Вам не підходить, то Ви можете підібрати ще варіанти в каталозі нашого інтернет-магазина "АкваФешн"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivacer |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Дзеркало |
| Колір | Сріблястий |
| Товщина плитки | 4 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ступінь блиску | Високоглянсова |
| Площа, що покривається пачкою | 2.178 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 20 шт. |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Стан | Новий |