









10 890 ₴/комплект
Комплект унітаз та біде Hatria Marilyn Італія. Сучасний дизайн D. Дизайнери фабрики продемонстрували свою справжню майстерність в роботі з цією колекцією, прикрасивши верхню поверхню унітазу. На практиці, в зоні використання вони створили унікальне заниження, яке робить унітаз Marylin воістину неповторним.
Висилаємо товар накладеним платежем Новою Поштою. є самовитяг зі складу в Києві та доставка на об'єкт по столиці. Якщо вам потрібен унітаз-компакт із бачком будь-якої іншої моделі, то ось посилання на відповідний розділ.
Або зверніться до наших менеджерів. Вони вам допоможуть із комплектацією в одному стилі та кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 380 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Ні |