












26 990 ₴/комплект
Комплект унітаз та біде підвісні Hatria Next з унікальной лінійки італійськой сантехніуи від відомого дизайнера Маріо Алесіані (Mario Alessiani). Ідеально продумані лінії надійно приховують внутрішні частини.
Біде та унітази з цієї колекції вирізняються відсутністю обідків, прямі широкі борти забезпечують максимальний комфорт під час експлуатації виробів.
Унітази колекції NEXT обладнуються фірмовим сидінням з кришкою, яка має систему плавного опускання. Біде являють собою моделі в єдиному стилі колекції. Чаша має спеціальний отвір для кріплення змішувача, а також отвір переливу. Зливний отвір, закритого типу, виготовлений у білому кольорі.
Сантехніка колекції NEXT постачається зі спеціальним фірмовим підвісним кріпленням. Настінне розташування унітазів і біде дає змогу компактно обладнати ванну кімнату, забезпечує особливу зручність експлуатації виробів, а також легкість і комфорт під час догляду за сантехнікою.
Високоякісне покриття вирізняється особливою зносостійкістю і стійкістю до забруднювачів, що дає змогу зберігати бездоганну білість санфаянсу довгі роки.
Інші дизайнерські унітази ви можете подивитися перейшовши за цим посиланням. Відповідні системи інсталяцій можна вибрати в цьому розділі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |