







1 190 ₴
Підлоговий приставний унітаз Hatria MAIORA Y0LB01 виготовлений в Італії, призначений для використання під прихований бачок. До комплекту входить звичайне сидіння без soft-close. Колекція знята з виробництва.
Якщо вам потрібен унітаз-компакт або приставний, або ви бажаєте комплект з біде будь-якої іншої моделі, то ось посилання на відповідний розділ.
Або зверніться до наших менеджерів. Вони вам обов'язково допоможуть з комплектацією в одному стилі та кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 400 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Діаметр отвори подачі води | 55 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Ні |