









1 290 ₴
Підвісне італійське біде Hatria NIDO YXNI01 зі спокійним класичним дизайном. На складі є підвісні унітази з плавним сидінням цієї ж серії. Колекція знята з виробництва.
Підібрати інші унітази, раковини та змішувачі Ви можете у відповідних розділах нашого сайту АкваФешн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал біде | Санфарфор |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |