









17 390 ₴
Італійський умивальник 80 см Hatria LE FIABE Y1AB можна вішати на стіну або замовити під нього тумбочку. Може бути в розмірах: 100 см, 80 см та 60 см.
Дизайнерські раковини серії LE FIABE - ультратонкі, з широкими бортами та овальними чашами.
Їхня особливість - контраст між плавними, органічними вигинами стінок самої чаші та чіткими, геометрично вивіреними зовнішніми краями периметра.
Якщо ця раковина з якихось то причин вам не прийшла, перейдіть будь ласка, за цім посиланням у відповідний розділ каталогу нашого магазину АкваФешн ".
Для зручності в комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони вас обов'язково допоможуть і вишлють пропозиції на Вабер, Вацап або Telegram.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 168 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |