





12 390 ₴
Раковина-стільниця 86x50 DX Hatria DAYTIME Y0YZ прямокутної форми з внутрішньою прямокутною чашею, один кут якої заокруглений. Кріплення до стіни YR47 в комплекті. Встановлюється також на тумби та на напівп'єдестал Y0YM (в наявності).
Якщо ця раковина з якихось то причин вам не прийшла, перейдіть будь ласка, за цією посилання у відповідний розділ каталогу нашого магазину АкваФешн ".
Для зручності комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони вас обов'язково допоможуть та вишлють пропозиції на Вабер, Вацап або Telegram.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | Праворуч |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Комплектація | |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Поличка | Ні |