

















16 290 ₴/комплект
Приставний круглий унітаз Hatria Le Fiabe з сидінням Y1E701 Y9AQ зі спеціальними технічними згинами для зміщеного зливу, які спрощують установку.
Швидкозємне повільне сидіння YXWW.
Універсальний вихід (злив і в підлогу, і в стіну).
Корисний змив лише 4,5 л. Вага 31 кг.
Антибактеріальна поверхня.
Pure Fix® - інноваційне приховане кріплення унітазів та біде для встановлення впритул до стіни. Відсутні видимі елементи кріплення.
Найзнаковіша колекція сантехніки Le Fiabe італійського бренду Hatria створена відомим дизайнером Ніло Джоаккіні:
М'які лінії поєднують елегантність та функціональність, надають простору стриманого та позачасового дизайну.
Не варто хвилюватися, що ця дизайнерська модель вийде з моди чи наскучить.
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузол в одному стилі та кольорі.
Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів.
Вони вам, звичайно ж, допоможуть та надійшлють пропозиції на 𝐕𝐢𝐛𝐞𝐫, 𝐓𝐞𝐥𝐞𝐠𝐫𝐚𝐦 або 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Об'єм змивного бачка | 4.5 л |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 410 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |