









Відправка з 25 червня 202637 109 ₴/комплект
Дизайнерська тумба в ванну з наладною раковиною під дерево 105 см Baho Fancy Marble з ДСП. Фасад тумби на висувних шухлядах прикрашений системою зі штучного каменю, котра служить і ручками і тримачами рушників. 1050х480х410 мм.
Комплектація доводчиками та т.д. німецького виробника меблевої фурнітури світового рівня Hettich. Гарантія 3 роки
Фасадна частина ящика виготовлена з МДФ завтовшки 16 мм, поверхня покрита італійською вологостійкою ПВХ-плівкою. Хочемо звернути вашу увагу на комплектацію доводчиками і т.д. німецького виробника меблевої фурнітури світового рівня Hettich. Гарантія 5 років на тумбу.
Тумба комплектується умивальником, що вбудовується зверху, з литого штучного каменю, покритого гелькоутом 0,8-1,5 мм., Aino фабрики Fancy Marble. 550х370. Вишина 4,6 см. над рівнем стільниці. Глибина 11 див.
Унікальна технологія MiraMarble.
За додатковою знижкою та допомогою в комплектації вашого санвузла в одному стилі та кольорі рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони із задоволенням вам допоможуть і вишлють пропозиції на Viber, WhatsApp, Telegram.
Можливий самовоз товару зі складу фабрики в Києві, доставка Києвом до під'їзду та доставка Новою Поштою.
Якщо цей умивальник із тумбою вам не підходить за розмірами або конфігурацією, перейшовши цім посиланням, ви можете подивитися інші варіанти якісних меблів для ванних кімнат від трьох обраних українських фабрик: Fancy Marble (Кієв, Дніпр), Snail (Запоріжжя), Adamant (Суми).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Бук натуральний |
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх італійський, Різні кольори, Горіх волоський, Дуб феррара, Дуб сонома, Дуб ліндберг, Бук натуральний, Дуб Кентербері |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, штучний камінь, ДСП |
| Фасади | ДСП, штучний камінь, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 1050 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 410 мм |