







2 990 ₴

Мийка зі штучного граніту 510x510x200 Adamant SUN світло-сіра підійде навіть для найменшої кухні, для її встановлення достатнього кухонного блока завширшки 45 см. В експлуатації вона зручна: в чаші завглибшки 20 см можна легко мити посуд різної величини, а абсолютно гладкі стінки, на яких вода з залишками бруду та жиру не затримується, роблять миття не вимогливим до догляду. В її конструкції передбачений великий рівний майданчик, на який можна встановити не тільки змішувач, але й дозатор для рідкого мийного засобу.
Виготовляється кухонна раковина Adamant Sun у Сумах із кварцу та граніту є бюджетним аналогом європейських марок. Ця модель представлена в широкому колірному асортименті. Встановлюється вона врізним способом, у стільниці потрібно зробити отвір діаметром 49 см.
Якщо з якихось причин вам не дісталося ця гранітна кухонна мийка - не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати й купити будь-яку іншу кухонну мийку зі штучного каменю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Кругла |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова, Полірована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Висота мийки | 200 мм |
| Діаметр мийки | 510 мм |
| Діаметр чаші мийки | 370 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |