






Відправка з 16 травня 202611 190 ₴

Овальна раковина на стільницю 620x400x160 Flaminia Pass PS62C виглядає дуже стильно і незвично.
Накладна раковина Flaminia з колекції Pass цілком може являти собою справжній витвір мистецтва.
Доступний в чорною матовою обробці
Якщо ви робите ремонт у ванній кімнаті і шукаєте красиві дизайнерські раковини, тоді розгляньте пропозиції нашого інтернет-магазину AquaFashion.
Рекомендується комплектувати високими змішувачами для раковини-чаші або змішувача для умивальника настінний прихованого монтажу.
Вибрати інший умивальник накладний на стільницю можна в розділі "Раковини накладні на стільницю"
Якщо ви робите ремонт у ванній кімнаті і шукаєте красиві дизайнерські раковини, тоді розгляньте пропозиції нашого інтернет-магазину AquaFashion.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flaminia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 620 мм |