









6 990 ₴

Біде класичне підлогове ArtCeram Hermitage HEB002 від майстрів з італійської компанії ArtCeram стане сучасним вибором для вашого дому, який помітно підвищить функціональність вашої ванної кімнати. Округлі лінії сучасного біде матимуть гармонійний вигляд в інтер'єрі вашої ванної кімнати. Біде виготовляється майстрами з кращої порцелянової глини, яка проходить кілька стадій обов'язкового оброблення. Глина спочатку обробляється, а потім закладається в спеціальні литі форми, щоб отримати бажані форми та гармонійну округлість ліній.
У сучасних умовах ванної кімнати це біде класичної форми займе важливе місце, підвищить функціональність простору, а також створить необхідні умови для прикрашання та облаштування вашого інтер'єру.
Ця модель біде виготовлена в стилі, який чудово підійде до сучасних умов ванної кімнати або до традиційної. М'які вигнуті лінії біде нададуть елегантності ванній кімнаті. Фурнітура постачається в хромованому оздобленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал біде | Санфарфор |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 385 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |