







3 290 ₴

Біде підлогове в стилі ретро ArtCeram Blues Італія відображає в собі італійський стиль і темперамент на ряду з високим європейською якістю виготовлення. Біде відлито з якісної кераміки в білосніжному кольорі.
Біде підлогове — це предмет гігієни, який ще років двадцять тому вважався якоюсь екзотикою, властивою тільки санзулам багатих квартир або фешенебельних готелів. І досі побутує думка, що встановити біде в стандартній міській квартирі неможливо — площа туалетної кімнати не дозволить.
Насправді це не так. Адже сучасна промисловість пропонує безліч модифікацій даної сантехніки, з різними варіантами кріплення, і, звичайно ж, з різними габаритами. Тому сучасне біде можна встановити навіть в маленькому санвузлі.
Artceram – це відносно молода італійська компанія, історія якої почалася в 1987 році. Спочатку фабрика спеціалізувалася на виробництві басейнів та меблів для ванних кімнат, а в 2006 році відкрила нову лінію по виробництву сантехніки.
Продукція Artceram вкрай різноманітна: в одних колекціях ламаються всі стереотипи і стандартні уявлення про зовнішньому вигляді сучасної сантехніки, в інших представлені менш незвичайні вироби з обтічними і строгими формами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал біде | Санфарфор |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 415 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |