




3 390 ₴
Стильна раковина для ванної кімнати Hatria MAIORA акційна сантехніка елітної італійської фабрики. Ціна вказана за комплект з напівп'єдесталом. Може бути встановлена на п'єдестал.
Якщо вам з якихось причин не підійшла ця модель раковини, то у відповідному розділі нашого каталогу можна підібрати і купити умивальник на стільницю якоїсь іншої фабрики або підібрати високий змішувач для умивальника або настінний змішувач прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | На напівп'єдесталі |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 505 мм |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |