



Ціну уточнюйте

Пенал у ванну кімнату Jika Lyra Plus білий правий H4531620383001 складається з трьох частин: верхній блок - відриває дверцята, відкрита середина з двома поличками і нижній блок з дверцятами. Пенал білого кольору, дверцята пенала - глянцеві. У внутрішній частині пенала встановлені чотири дерев'яні полички. У комплектацію даного пенала входить набір кріплень, які дають можливість встановлювати пенал на праву і ліву сторону.
Пенал для ванної Jika Lyra Plus виготовлений з водонепроникного ДСП.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете ознайомитися з вологостійкої меблями для ванної кімнати Lyra чеського концерну Jika.
Більше 135 років завод JIKA удосконалює процес виробництва сантехніки для кухні та ванної кімнати, і незмінно залишається синонімом якості, як у себе на батьківщині, в Чехії, так і в усьому світі.
Стильна і проста в догляді сантехніка Jika Lyra чудово виглядає у ванній кімнаті будь-якого розміру. Колекція включає меблі для ванної кімнати, ванни, умивальники, унітази, біде і багато іншого. Моделі колекції виготовлені тільки з натуральних матеріалів.
Якщо цей підвісний високий пенал для ванної вам з якихось причин не підійшов, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати і купити який-небудь інший. Вдалих покупок в нашому інтернет-магазині сантехніки "АкваФэшн"

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Jika |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |