














11 190 ₴
Маленький умивальник в ретро стилі 370х280 Simas Arcade AR 035 Італія гармонійно впишеться в класичний або ретро інтер'єр гостьового туалету, санвузла кафе чи ресторану.
Розміри овальної чаші мийки: ширина 285 мм, висота 9 см.
Без отворів під змішувач. Вони намічені ззаду, ліворуч і праворуч для самостійного допилювання (см. схему фото 9).
Колекція Arcade популярного італійського виробника Сімас предназначена для гурманів ретро стилю. Раковини, унітази та біде в стилі ретро вдихнуть нове життя в сучасному дизайні вашої ванної кімнати. Широкий асортимент раковин, що містить різні форми та розміри, дасть змогу підібрати найвідповіднішу модель умивальника для вашого класичного інтер'єру.
У цієй серії ви можете купити унітази з високим бачком, які так само мають дуже цікавий дизайн. Купити моделі сантехнічної кераміки колекції Simas Arcade вигідним цінам можна в нашому магазині сантехніки «АкваФешн». Не турбуйтеся, якщо не підійшла ця раковина. В каталозі нашого інтернет-магазина "АкваФешн" ще дуже багато пропозицій.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Тюльпан |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |