













Відправка з 09 червня 202627 990 ₴/комплект
Класичний умивальник з п'єдесталом 700х540 Simas Lante LA10 Італія вигідно відрізняється від аналогічних виробів, зокрема й тих, які перебувають з нею в одній ціновій категорії. П'єдестал не тільки надає сантехніці відому частку витонченості, але і є додатковим елементом кріплення. Завдяки цій якості раковина SIMAS Arcade Lante LA10 завжди матиме витончений вигляд, який підійде для будь-якого інтер'єру ванної кімнати.
Чаша обладнана одним отвором під змішувач, але ще дві мети, які можна замовити в нас на складі.
Колекція Lante популярного італійського виробника Сімас предназначена для гурманів ретростилю. Раковини, унітази та біде в стилі ретро вдихнуть нове життя в сучасному дизайні вашої ванної кімнати. Широкий асортимент раковин, що містить різні форми та розміри, дасть змогу підібрати найвідповіднішу модель умивальника для вашого класичного інтер'єру.
У цій серії ви можете купити унітази з високим бачком, які так само мають дуже цікавий дизайн. Купити моделі сантехнічної кераміки колекції Lante Simas вигідним цінам можна в нашому магазині сантехніки «АкваФешн». Не турбуйтеся, якщо не дійшла ця раковина. У каталозі нашого інтернет-магазина "АкваФешн" ще дуже багато пропонувань.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |