















Відправка з 09 червня 202637 190 ₴/комплект

Класичний англійський унітаз із бачком і кришкою Simas Londra LO 931 в комплекті (кріплення до підлоги, біле плавне сидіння з петлями хром, механізм подвійного зливу хром). Злив каналізації може бути як в стіну, так і в підлогу (уточнюйте під час замовлення). Модель підтримує двооб'ємне змивання на 3 та 6 літрів.
Підведення води, що передбачає безшумне наповнення, реалізоване знизу, злив — по всій окружності чаші.
Змішувачі в ретро стилі широко представлені у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн".
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузол в одному стилі та кольорі. Звертайтеся до наших менеджерів. Вони вам, звісно ж, допоможуть і вишлють пропозиції на Viber, WhatsApp или Telegram з урахуванням ваших побажань і дизайн-проєктів.
Якщо з якихось причин вам не підходить цей унітаз в класичному стилі, не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати та купити будь-який інший підвісний унітаз або підлоговий.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 675 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 840 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |