






8 781 ₴
Вбудований умивальник 800×390 зі штучного каменю Fancy Marble Jody
Раковини для ванної кімнати з литого мармуру є безпечними в десятирічному виробничому процесі, не яскравому шкідливого впливу на людину і його навколишнє середовище. До складу продуктів входить мінеральний порошок (полиэстерхартс). Поверхня захищає шар гелькоута товщиною 0,5 мм
Розміри: 800*390*125 мм. Ще можна придбати цей умивальник у розмірі 60 см і 50 см.
Раковини Fancy Marble є не тільки дуже надійними, але і ще мають неймовірно красивим дизайном, завдяки чому, покупець завжди зможе вибрати ідеально відповідну для нього модель і залишиться задоволений. Гладкість, легкий вагу, точність розмірів, висока якість матеріалів, розкішний дизайн, краса і виняткова міцність – все це основні достоїнства раковин з литого каменю. Компанія Fancy Marble з Дніпра цінує своїх покупців, і тому дає гарантію 5 років на всі свої раковини.
Можливий самовивіз товару зі складу в Києві.
Якщо ця раковина на стільницю вам з якихось причин не підійшов - не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФэшн" ви можете підібрати і купити раковину для стільниці будь-якої іншої моделі. Або зверніться до наших менеджерів. Вони з задоволенням допоможуть вам купити умивальник накладний на стільницю тих розмірів, які вам необхідні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 15.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 800 мм |