




Ціну уточнюйте
Врізний овальний умивальник 570х375 Villeroy&Boch Architectura з санфарфору, предназначен для встановлення під стільницю, має овальну форму та глибоку чашу з товстими стінками. До комплекту постачання входить кріпильний комплект, вирізний шаблон. Колір Альпійський білий
Кераміка для ванної Architectura Villeroy&Boch приваблює мінімалістичним дизайном. Пропонуються раковини різних форм і варіантів виготовлення — від маленької раковини до раковини на стільницю: кругла, овальна, прямокутна. Підвісні моделі можна повісити на стіну або встановити на стільницю для ванної кімнати. Висока функціональність завдяки глибокій чаші
Додаткова глазур CeramicPlus і AntiBac полегшує чищення завдяки антибактеріальному захисту та брудовідштовхувальним властивостям. Стійка до ударів і подряпин.
Якщо цей врізний умивальник вам з якихось причин не підходить, то у відповідному розділі нашого каталогу ви можете підібрати і купити інший
Змішувачі, що підходять за дизайном, ви знайдете, перейшовши цією посилання
Висилаємо товар накладеним платежем, а також можливий самовоз зі складу в Києві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 570 мм |