



13 690 ₴
Раковина накладна на стільницю 60x42 Flaminia Miniwash MW60PR привертає увагу чіткими, але водночас м'якими лініями чаші, які завжди були символом домашнього затишку та тепла.
Для виготовлення виробу використана високоякісна кераміка, яка міцна та надійна, попри напрочуд тонкі бортики, що надають моделі виразність і філігранність.
Раковина має зручну форму та достатню глибину, щоб вода не розбризкувалася з неї, а користуватися нею було зручно. Брудовідштовхувальна емаль, яким покритий виріб, гарантує простоту чищення, так що мийка та через роки матиме вигляд новенький. У моделі передбачений отвір для зливання.
Інші дизайнерські умивальники ви можете подивитися по цій посилання
А відповідний дизайнерський змішувач ви можете підібрати в цьому розділі нашого інтернет-магазину "Аквафешн"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flaminia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 600 мм |