









Відправка з 24 червня 202625 990 ₴/комплект
Раковина з п'єдесталом у класичному стилі 68 см Hermitage Artceram HEL002
Колекція італійського сантехніки Hermitage від ArtCeram повертає нас у прекрасні традиції класичного стилю.
Втілені в мийках, унітазах і біде Hermitage, вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр і завжди будуть актуальними. Унитаз и биде Hermitage вирізняються традиційними формами, які ніколи не виходять із моди та завжди популярні серед тих, хто цінує перевірену часом класику. Італійська сантехніка Hermitage від ArtCeram змінить вашу ванну кімнату, наповнивши її романтикою класичного стилю.
Раковина ArtCeram Hermitage HEL002 — прямокутна підвісна модель з одним отвором під змішувач і двома наміченими. Кріпиться до стіни, встановлюється на п'єдестал.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Матеріал п'єдесталу | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |