













12 790 ₴
Підвісна раковина в стилі ретро 590x460 Simas Arcade AR 814 з кераміки, для встановлення на п'єдестал (арт. AR 805) або на стіну. З одним отвором для змішувача та розміткою для встановлення змішувача на 3 отвори.
Якщо ви робите ремонт у ванній та шукаєте красиві надійні раковини, тоді розгляньте пропозиції нашого інтернет-магазина AquaFashion. Раковини в ретростилі Simas Arcade від визнаного світового виробника сантехніки слугуватимуть Вам тривалий час без зламання, протікань або інших проблем. Не кажучи вже про стильний сучасний дизайн продукції, який помітно прикрасить вашу ванну кімнату.
Усього-то, вся сантехніка Simas — це вершина естетичної насолоди та бездоганного смаку щодо якості та дизайну. Той, хто вже перевірив сантехніку Simas і її функціональність, знає про це.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Поличка | Ні |