









9 618 ₴
Пенал з кошиком для білизни 35 см Fancy Marble Borneo 2 з підвищеною вологостійкістю, яка забезпечується покриттям 3 шарами ґрунту та 3 шарами емалі Kemichal виробництва Італії. Розміри — 350х320х1650 мм. Корпус і фасадні частини виготовлені з МДФ завтовшки 16 мм, поверхню меблів покрито італійською вологостійкою ПВХ-плівкою.
Пенал підвісний, кріпиться до стіни, а для підлогового встановлення додатково комплектується ніжками за вашим побажанням (ніжки в вартість комплекту не входять + 250,00 грн. за столик).
Реверсивний. Петлі можуть бути як справа, так і ліворуч. Належить до колекції меблів для ванної Borneo киевской фабрики Fancy Marble.
Переваги:
Самовивіз зі складу фабрики в Києві, наша доставка до будинку в Київі, накладний платіж Нова Пошта на вантажне відділення, накладний платіж Нова пошта кур'єром до будинку.
За додатковою знижкою та допомогою в комплектації вашого санвузла в одному стилі та кольорі рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони із задоволенням вам допоможуть і вишлють пропозиції на Viber, WhatsApp, Telegram.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ плівковий, МДФ |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |