









20 990 ₴/комплект

Класичний італійський умивальник на постаменті 730x540 Simas Arcade AR834 може бути з одним отвором для змішувача, так і з трьома. Витончений бортик на всьому периметрі збільшується на задній стінці та запобігає потраплянню зайвої води на стіну.
Умивальник має досить містку мийну чашу правильної овальської форми з переливом. Розміри: 73.00 x 54.00 x 16.00
Цю ретро раковину можна купити й без п'єдесталу. Висилаємо товар Новою Поштою. Так само можливий самовоз товару зі складу в Києві.
Елітна сантехніка італійської фабрики Simas представляє продукцію для ванних кімнат різноманітних стильових напрямів: від класичного стилю до стилю хай-тек. Креативний підхід до створення дизайну моделей сантехнічного обладнання сподобаються шанувальникам стильних і красивих речей. Продукція на ринку України вже понад 10 років. Її люблять на порівняно невисоку ціну та сліпучо білий колір.
Сантехнічні вироби колекція Arcode від Simas виготовлені в ретростилі, мають плавні форми. Вони елегантні, міцні та надійні. Завдяки своїм компактним розмірам підійдуть для будь-яких ванних кімнат. Колекція Arcode матиме чудовий вигляд у класичному інтер'єрі ванної кімнати.
Для повної комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі просимо звернутися до наших менеджерів. Вони із задоволенням вам допоможуть із вибором, розмірами, кольором і стилем.
Перейшовши цією посилання, ви можете підібрати будь-яку іншу класичну мийку в стилі ретро, на яких спеціалізується наш сайт АкваФешн.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 160 мм |
| Висота п'єдесталу | 670 мм |
| Ширина п'єдесталу | 120 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |