









13 390 ₴/комплект
Ретро душовий змішувач Bugnatese Arcadia 8346 з латуні, з керамічним картриджем. Гальванічне покриття. У його вінтажному дизайні привертають увагу ефектні витончені ручки подавання холодної та гарячої води з кулькою на кінці, характерна особливість серії Arcadia.
Як доповнення ми пропонуємо змішувач для умивальника, змішувач для ванни, душову колону з тропічним душем, змішувач на біде.
Доступний на складі в оздобленні "хром", бронза и "золото". Інші моделі змішувачів для біде в ретростилі можна подивитися за цим посиланням.
Серія класичних змішувачів Bugnatese Arcadia представлена на складі змішувачами для умивальника, ванни, біде та кухонної мийки. Також на складі підтримується душова програма з душовими системами цієї серії.
Можливий самовоз товару з Салону в Киеве. Висилаємо наложеною платежею Новою Поштою.
Якщо цей змішувач вам не підходить, то ви легко можете вибрати інший, перейшовши за цим посиланням у розділ нашого інтернет-магазину АкваФешн ", де представлені класичні змішувачі в ретростилі як для умивальника та біде, так для ванни та душу.
Для комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі рекомендуємо звернутися до наших менеджерам. Вони вам із задоволенням допоможуть і вишлють пропозиції на Вайбер або Воцап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bugnatese |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 1500 см |