









15 990 ₴/комплект
Змішувач для душу вентильний золотий Bugnatese Lady 948 з латуні, з керамічним дисковим вентилем 90°. Гальванічне покриття.
Колекція змішувачів Bugnatese Lady надасть інтер'єру ванної кімнати затишок і ошатність. У стандартну комплектацію змішувача для ванни входить: змішувач, лійка та шланг для душу, точкове кріплення до стіни для душу для багатьох моделей, комплект для під'єднання та кріплення змішувача (для настінних моделей — накладні чашечки та ексцентрики).
Вирізняється стилем, витонченістю й оригінальністю з витонченим, акуратним дизайном. Колекція змішувачів Lady зробить інтер'єр ванної затишнішим та ошатнішим.
Купівля цієї серії італійських змішувачів передбачає скидку, про яку ви можете): у менеджера нашого магазину.
Перейшовши за цим посиланням, ви потрапляєте в розділ каталогу з класичними ретромішувачами, якщо цей вам із якихось причин не подався. Або перетелефонуйте нашим менеджерам. Вони з задоволенням вам допоможуть оформить вашу ванну кімнату в одному стилі та кольорі.
Італійські змішувачі Lady від Bugnatese мають у своєму арсеналі всю лінійку, необхідну для повної комплектації вашої ванної кімнати та санвузла: змішувачі для умивальника, ванни, душа, душову колону і т.ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bugnatese |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Золото |
| Колір | Золотистий |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 1500 см |