









17 290 ₴/комплект
Комплект підвісні унітаз та біде Hatria Nido виготовлений в Італії. Білий глянсовий колір. Тонке сидіння з поовільним опусканням soft-close. Ненав'язливий класичний дизайн популярної круглої форми. Можна купувати окремо: унітаз та біде за цими посиланнями. Колекція знята з виробництва.
Інші дизайнерські унітази ви можете подивитися перейшовши за цим посиланням. Відповідні системи інсталяцій можна вибрати в цьому розділі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 548 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |