














12 190 ₴
Підвісний накладний умивальник 1000x520 Simas Vignoni VI12 для всіх шанувальників стилю хай-тек та модерн стане справжньою знахідкою, позаяк це – найкращий вибір за невеликих витрат. Доступний у розмірах: 60 см, 80 см и 100 см.
Нова елітна сантехніка Vignoni від Simas нагадує про довгу територію Bagno Vignoni, середньовічного італійського села з термальними ваннами, яку часто відвідують прославлені історичні діячі та мандрівники. Автентичний італійський стиль та справжню італійську майстерність знайшли втілення в дизайні. Для моделей серії характерні м'які контури й овальні форми сучасної естетики, завдяки чому вироби мають витончений та органічний вигляд.
Колекція доступна до замовлення в чорному глянсовому кольорі, чорному матовому, білому матовому, "матовий антрацит" (світло-чорний) і "матовий цемент".
Колекцію сантехніки Vignoni справедливо можна вважати прикладом італійської дизайнерської думки.
Висилаємо товар накладеним платежем, а також можливий самовивіз зі складу в Києві.
Допомога в комплектації здійснюється менеджерами нашого магазину з 08.00 до 23.00 за телефонами, Вайберу та Воцап щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 1000 мм |