










29 690 ₴/комплект
Унітаз з бачком 45 см середня труба Burlington сидіння дерево P2 C3 з горизонтальним зливом у стіну. Сидіння плавне. Петлі хром. Хромовані ручки. Отвір для заливання води розташований в основі бачка з правого боку. Натискання важеля вниз — для змивання на 6 літрів і вгору- для змиву на 3 літри. Важіль — біла керамічна ручка в хромі.
Варіанти сидінь із кришкою: біле сидіння з хромованими петлями та функцією "плавне опускання", біле сидіння із золотими петлями та функцією "плавне опускання", дерев'яне Махагон із петлями хром і плавним опусканням.
Варіанти бачків: C3 — 45 см ширина, C1 — 51 см ширина, з комплектами труб для середнього бачка T31CHR або T33CHR.
Весь цикл виробництва продукції Burlington здійснюється у Великобританії. Burlington — перший постачальник класичної сантехніки в стилі ретро, що впровадив безмежні технології в унітази традиційного дизайну. Завдяки видаленню звичайного обода унітаза цей унітаз легко утримувати в чистоті. Потужний спіральний струмінь покриває всю керамічну чашу, що робить її гігієнічнішою та полегшує прибирання.
Вся ретро сантехніка Burlington має так звану наноглазур, яка полегшує очищення, оскільки бруд і бактерії не прилипають так само легко, як на звичайній порцеляні.
Унікальна чистоту, що зберігає покриття Nano Glaze, у шість разів гладкіше, ніж стандартна кераміка. Надається 25-річна гарантія. 2 роки на фітинги бачка з дати покупки та сидіння.
А завдяки спеціальній формі краю, у всіх унітазів Burlington вода рівномірно зливається на внутрішній поверхні унітаза й не залишає сухих зон.
Унітази з високим бачком от фирмы Burlington зроблені так, щоб доставити вам найбільшу насолоду та зручність. Трубка для змиву регулюється за висотою, а також обладнана скобою, яка утримує її на відстані від стіни, даючи змогу Вам із легкістю доглядати за поверхнею або застосовувати рельєфний дизайн на стіні.
Висоту бачка можна змінити, обрізавши вертикальну зливну трубу за довжиною: максимальна висота становить 1075 мм до верху бачка, мінімальна висота — 900 мм.
Пропонуємо вам вибрати умивальники в ретро стилі цієї ж колекції або тумбочки з мийками перейшовши за цим посиланням. Також унітаз можна купити з бачком на високій трубі або звичайний підлоговий класичний.
Смесители в ретро стиле широко представлені у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн".
Для бездоганної комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі настійно рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам із задоволенням допоможуть і вишлють пропозицію на Вайбер або WhatsApp.
Якщо з якихось причин вам не підходить цей унітаз у класичному стилі, не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати та купити будь-який інший підвісний унітаз або унітаз компакт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burlington |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Конструкція чаші | З поличкою (тарілчастий унітаз) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |