









42 290 ₴
Бронзова душова колона з тропічним душем Bugnatese Princeton 847C — якісна італійська душова система від бренда Bugnatese, ідеальний варіант для прихильників комфортного купання під душем. Ця модель вирізняється класичним дизайном з округлими формами.
Верхній тропічний душ та ручна лійка закріплені на витонченій трубкоподібній штанзі. Змішувач без виливу обладнаний двома зручними ручками. Усі деталі мають блискуче хромоване покриття, крім ручки душової лійки, виготовленої в білосніжному кольорі.
Висота штанги може регулюватися в межах 25 см для максимальної зручності.
Ручна лійка кріпиться на штанзі за допомогою спеціального тримача з регульованим нахилом.
Для повної комплектації вашого санвузла в одному стилі та кольорі, ми настійно рекомендуємо звернутися до наших менеджерів, та вони із задоволенням вишлють вам пропозиції на Вайбер, Воцап або будь-який інший зручний для вас канал зв'язку!
У каталогах нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете подивитися та вибрати інші душові системи або придбати сантехніку, відповідну стилю душової колони.
Колону можна придбати також у кольорі "хром" и "золото". Висилаємо накладним платежем Новою Поштою, так само можливий самовоз зі складу в Києві.
На цю душову систему в стилі ретро, як і на інші змішувачі серії Princeton, діє додатковий знижок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bugnatese |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Бронза |
| Встановлення | Настінна, Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Колір | Бронзовий |
| Стилістика дизайну | Ретро |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1192 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |